Чай и кофе

Bosch TIS30129RW Увеличить

Bosch TIS30129RW

Купив данный товар, вы получите 49 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 49 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 9,8 €.


TIS30129RW

490,0 €

Есть в наличии

 • Bosch VeroCup 100 on kohvimasinate seeria neile, kes väärtustavad kvaliteeti. Selle kohvimasinaga saate lihtsalt nupuvajutusega valmistada maitsvaid kohvijooke!

  VEELGI ROHKEM AUTOMAATSEID FUNKTSIOONE!

  Te ei pea enam kunagi muretsema kohvi või vee otsasaamise pärast! Kui kohviubade mahuti või veepaak hakkab tühjenema, annab masin sellest Teile märku.

  Sellel kohvimasinal on integreeritud, seadistatav keraamiline veski, mis on väga tugev ja vastupidav. See tagab kohviubade ühtlase ja täpse jahvatuse, kindlustades Teie kohvijoogi kvaliteedi. Vastupidiselt muudest materjalidest veskitele hoiab keraamiline veski ära ka ubade ülekuumenemist. Teie lemmik-kohvijookide valmistamine pole kunagi olnud nii lihtne! Selle kohvimasinaga saate valmistada maitsva tassi espressot või musta kohvi.

  15 bar’ne rõhk toob esile parimad kohvi omadused.

  LIHTNE HOOLDUS

  Kohvimasinal on automaatne katlakivieemaldus- ja puhastusprogramm “Calc’nClean.” Tilgakandik on lihtsasti eemaldatatv ja seda võib pesta ka nõudepesumasinas. Selle masinaga saab kasutada ka “Brita Intenza” veefiltrit, mis kaitseb seadet katlakivi eest.

  Veepaagi maht 1.4 l

  Kohviubade mahuti 250 g

  Reguleeritav tassi suurus

  Katlakivieemaldusprogramm

  Automaatne loputus

  Reguleeritav kohvi kogus

  TüüpAutomaatsed espressomasinad
  Võimsus1300 W
  VärvMust

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch TIS30129RW

  Bosch TIS30129RW

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: