Чай и кофе

Russell Hobbs 24010-56 Adventure Увеличить

Russell Hobbs 24010-56 Adventure

Купив данный товар, вы получите 4 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 4 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 0,8 €.


24010-56 Adventure

46,8 €

Есть в наличии

 • Nüüd on teie kord avastajaks hakata ja mis võiks olla selleks parem viis kui kollektsiooni Adventure kohvimasin. Legendaarsete maadeavastajate laevadest inspireeritud kohvimasin on suurepärane kombinatsioon tugevast roostevabast terasest ja julgetest mustadest detailidest. See tõeliste kohvisõprade lemmik kohvimasin on alati valmis aitama teil päeva alustada. Ei ole vahet, kas olete avastamas uut paika või valmistute esimeseks tööpäevaks uuel töökohal – alustamiseks pole paremat viisi kui tassitäis maitsvat kohvi.

  Whirltech tagab maksimaalse maitse

  Vett pööristena jaotav tehnoloogia võimaldab saavutada nii parema temperatuuri ja kohvi tõmbamise* kui ka maitsvama kohvi. Nii et kutsuge sõbrad kohvile ning nautige suurepärast seltskonda ja veelgi paremat maitset.

  10 suurt tassitäit

  Kollektsiooni Adventure kohvimasina muljetavaldava 1,25-liitrise klaaskannuga saate valmistada kuni 10 suurt tassitäit kohvi. Ei ole vahet, kas kutsute hommikukohvile sõbrad või peate selle hoopis kiiresti kogu perele valmistama – see kohvimasin saab kõigega hakkama.

  Kohvi soojashoidmine 40 minutit

  Eemaldatav filtrihoidik

  Funktsioon "Pause and Pour" (kohvivalmistamise katkestamine kohvi tassi valamise ajaks)

  Valgustusega sisse-välja lülitamise nupp

  Veetaseme näidik

  Integreeritud ühe tassitäie mõõtekulp

  TüüpKohvimasinad
  Võimsus1100 W
  VärvRoostevaba / must

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Russell Hobbs 24010-56 Adventure

  Russell Hobbs 24010-56 Adventure

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: