Однодверные интегрируемые холодильники

Скидка! Bosch KIR81VFF0 Увеличить

Bosch KIR81VFF0

Купив данный товар, вы получите 96 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 96 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 19,2 €.


KIR81VFF0

963,9 €

-5%

1 014,6 €

Есть в наличии

 • Lahedalt jahe külmik
  Aktiveerige enne poodi minemist SuperCooling-funktsioon, et langetada lühikeseks ajaks jahekapi temperatuuri ja hoida ostetud toiduaineid õigel temperatuuril. Temperatuuri saab langetada nupuvajutusega (madalaim seadistus on 2 °C). Ebavajaliku energiatarbe vältimiseks inaktiveeritakse funktsioon automaatselt umbes 6 tunni pärast.

  FreshSense
  Tänu optimaalsetele hoiutingimustele säilib toidu täiuslik konsistents, näiteks jäätis ei ole liiga kõva ega liiga pehme. Värskuse ja maitse tagamisel on kriitilise tähtsusega püsiv sisetemperatuur. Seetõttu jälgivad FreshSense-andurid pidevalt jahekapi ja sügavkülmiku ning ka keskkonna temperatuuri. See aitab tagada külmikus välistemperatuurist sõltumatu püsiva sisetemperatuuri.

  Rohkelt ruumi värskele toidule
  MultiBox-sahtel sobib puu- ja köögiviljade säilitamiseks ning seal on piisavalt ruumi ka eriti suurtele toiduainetele, nagu kapsapead.

  Hästi valgustatud külmiku sisu
  LED-valgustus pakub külmikute puhul täiesti uut valgustuskontseptsiooni, tagades ühtlase ja helgivaba sisevalgustuse. LED-valgustid tarbivad vähem elektrit kui tavalised külmikuvalgustid ega vaja seadme eluea vältel väljavahetamist.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  EAN kood4242005208999
  Netokaal60,175 kg
  TüüpÜheukselised külmikud
  PaigaldusKappi
  IntegreerimisviisUks uksele
  EnergiaklassA++
  Jahekambri maht, netto ( l )319
  JuhtimineElektrooniline
  Vahetatav ukse/uste poolsusOn
  Müratase (dB)37
  Kõrgus (mm)1772
  Laius (mm)541
  Sügavus (mm)545

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch KIR81VFF0

  Bosch KIR81VFF0

  Kirjutage oma ülevaade

  19 другие товары в данной категории: