Ширина 60cm

Скидка! Bosch SMU2ITW04S Увеличить

Bosch SMU2ITW04S

Купив данный товар, вы получите 48 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 48 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 9,6 €.


SMU2ITW04S

484,8 €

-5%

510,4 €

Есть в наличии

 • Tänu automaatprogrammidele pole enam vaja ise mõistatada

  Erineva hulga nõude puhul on vaja kasutada erinevaid pesuseadeid. Vale programm ei raiska ainult aega, vaid ka vett ja energiat. Boschi automaatprogrammid reguleerivad pesutsükli ajal automaatselt veetemperatuuri ja loputusaega, lähtudes nõude määrdumisastmest ja kogusest. See tähendab, et täiusliku tulemuse saavutamiseks kasutatakse täpselt nii palju vett kui vaja. Sobilik pesu igale masinatäiele vaid nupuvajutusega.

  DosageAssist

  DosageAssist tagab optimaalse puhastustulemuse ja vaiksema pesu. Pesutablett kukub jaoturist ülemise korvi küljes olevale spetsiaalsele alusele, kus see lahustub täielikult.

  Lemmikfunktsiooni valimine vaid ühe puudutusega

  Võtke oma nutikast nõudepesumasinast maksimumi, lihtsustades sellega oma igapäevaelu. Lemmikfunktsiooni valik võimaldab teil oma enim kasutatud programmid ja valikud lemmikkombinatsioonina seadistada. Programmeeritud seadistuse saab käivitada Home Connecti rakenduse kaudu või otse ekraanil. Saate kombineerida omavahel näiteks valiku Extra Dry ja programmi Eco 50° ning käivitada nõudepesumasina vaid ühe puudutusega.

  Tõukemärguanded

  Ootamine, millal nõudepesutsükkel viimaks lõppeb, raiskab aega ja võib põhjustada ebavajalikku stressi, eriti kui teil on väga tihe graafik. Appi tuleb Home Connect, mis tagab teile meelerahu ja aitab aega produktiivsemalt kasutada. Soovi korral saab nõudepesumasin saata tõukemärguandeid otse teie mobiilseadmesse, teavitades teid programmi olekust ja andes edasi muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka eemal muutus just pisut lihtsamaks.

  Nutikam teenindus 

  See võib olla küllaltki stressirohke, kui koduseadmed ei tööta nii, nagu need peaksid. Lahendust pakub kaugdiagnostika. Helistage lihtsalt Home Connecti otseliinil ja leppige kokku oma ühendatud koduseadme kaugdiagnostika interneti kaudu. Teie loa korral saab Boschi klienditeenindus seejärel distantsilt teie seadet analüüsida, tuvastada probleemse koha ja pakkuda selgeid nõuandeid. Juhul kui probleemi ei ole võimalik sel moel lahendada, saab tellida koju Boschi hooldustehniku, kes võtab kaasa kõik vajalikud varuosad. Nutikas tugi, nutikad lahendused vaid nupuvajutuse kaugusel.

  Tabletiloendur

  See on väga tülikas, kui soovite nõusid pesta, aga nõudepesutabletid on ootamatult otsa saanud. Home Connecti rakenduse tabletiloenduri funktsioon jälgib teie tarbimist ja teavitab teid tõukemärguandega, kui viimasest ostust on jäänud alles vaid viis tabletti. Seejärel saate otselingi kaudu mugavalt uue paki tellida. Viimaks ometi nõudepesumasin, mis kannab hoolt iseenda eest.

  Eriti vaikne, kui vajate seda

  Mõnikord on vaja kodus eriti vaikset keskkonda, et keskenduda majapidamistöödele. Nõudmisel vaikuse funktsiooniga saate nõudepesumasina igal ajal Home Connecti rakenduse kaudu vaigistada. See vähendab müra aktiivse pausiga kuni 30 minutiks minimaalsele tasemele ning nõudepesumasin jätkab samal ajal töötamist. Nõudmisel vaikuse funktsiooniga saate keskenduda sellele, mis on parasjagu kõige olulisem.

  Teie seade kuulab teid

  Tänu koostööle Amazon Alexaga saab teie nõudepesumasinat juhtida ka häälega. Kontrollige, kas Alexa rakenduses on teie riigi ja keele puhul saadaval asjakohane Home Connecti oskus, ning aktiveerige see, et luua ühendus Amazon Alexa ja oma koduseadme vahel.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  PäritolumaaPoola
  Netokaal32,1 kg
  EAN kood4242005224357
  TüüpTööpinna alla oma uksega 60 cm
  VärvUks - valge
  EnergiaklassA+
  PesuklassA
  KuivatusklassA
  Veekulu ( l )10,5
  Mahutavus (nõudekomplekte)12
  Müratase (dB)50
  DispleiEi ole
  Pesuprogrammide arv6
  Pesutemperatuuride arv5
  Reguleeritav ülakorvOn
  3 korvi tasanditEi ole
  Automaatne doseerimineon
  Kõrgus (mm)815
  Laius (mm)598
  Sügavus (mm)573
  SisevalgustusEi ole

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch SMU2ITW04S

  Bosch SMU2ITW04S

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: