Стиральные машины с верхней загрузкой

Whirlpool TDLR7221BSEU N Увеличить

Whirlpool TDLR7221BSEU/N

Купив данный товар, вы получите 44 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 44 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 8,8 €.


TDLR7221BSEU/N

443,3 €

Есть в наличии

 • 6TH SENSE TEHNOLOOGIA

  Avastage perfektne hooldus. 6th SENSE intelligentsed andurid kohandavad ressursside kasutust vastavalt masinasse pandud pesu kogusele ja tüübile, tagades nii kuni 50%-lise* energia-, vee- ja ajasäästu. (*Võrdlus maksimaalse pesukoguse ja 1 kg pesukoguse vahel 6th SENSE funktsiooniga pesumasinal Cotton 60° programmi kasutades.)

  FRESHCARE

  Värske, kuiv pesu. FreshCare funktsioon aktiveerib pärast tsükli lõppu trumli õrna liikumise, et riided püsiks värsked, kuivad ja teie jaoks valmis.

  6TH SENSE COLOURS

  Ideaalne värvide hooldus. 6th SENSE Colours programmid tagavad silmapaistva värvide hoolduse ja riiete võrreldamatu kaitse.Iga 6th SENSE programm muudab pesutsükli optimaalseks vastava värvivaliku jaoks materjali tüübist olenemata. Masinal on järgmised värvivalikud: tume, hele, sega- või valge pesu.

  COLOURS 15°

  Madalad temperatuurid, laitmatu kaitse. Colour 15° funktsioon tagab teie värvilisele pesule laitmatu pesutulemuse kogu hoole ja kaitsega, mida te väärite.

  SUJUVALT AVANEV LUUK

  Lihtne täitmine ja tühjendamine. Whirlpooli pesumasina sujuvalt avanev luuk muudab pesu masinasse paneku ja masinast välja võtmise lihtsamaks kui kunagi varem.

  TRUMMEL ÜLES

  Lihtne tühjendamine. Drum Up funktsioon tõstab tsükli lõpus trumli automaatselt üles, et pesumasinast oleks pesu lihtne välja võtta.

  SENSEINVERTER MOOTOR

  Vaikne talitlus. Selle Whirlpooli pesumasina uuenduslik SenseInverter mootor on disainitud tagama masinale vaikset talitlust ja pikka eluiga. Nautige nii ideaalset tulemust kui täiendavat rahu ja vaikust.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  EAN kood8003437046582
  Netokaal56 kg
  TüüpPealtlaetav
  VärvValge
  EnergiatarbimisklassA+++
  PesuklassA
  Maksimaalne täitekogus7 kg
  Tsentrifuugi kiirus (max)1200 p/min
  Invertermootoron
  Displeion
  Viitstarton
  Automaatne doseerimineei ole
  Kõrgus (сm)90
  Laius (cm)40
  Sügavus (cm)60

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Whirlpool TDLR7221BSEU/N

  Whirlpool TDLR7221BSEU/N

  Kirjutage oma ülevaade

  9 другие товары в данной категории: