В ретро стиле, 60cm

Скидка! Hotpoint HSFO3T223WCX Увеличить

Hotpoint HSFO3T223WCX

Купив данный товар, вы получите 48 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 48 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 9,6 €.


HSFO3T223WCX

482,9 €

-5%

508,3 €

Есть в наличии

 • Selle Hotpoint nõudepesumasina omadused: suur mahutavus on kombineeritud väikeste välismõõtmetega. Vähendatud energiatarbimine energiatõhususe klassiga A++

  INVERTERMOOTOR

  Tänu oma võimele muuta pöörlemiskiirust, saab invertermootor reguleerida veesurvet igal ajal. Magnetite kontrollitavad pihustihoovad suunavad vee õige survega õigel ajal õigesse kohta.

  FLEXILOAD

  Flexiload süsteem võimaldab teil paindlikult paigutada oma nõusid. Pesurestide osad on kujundatud ruumi säästmiseks ja nõude efektiivseks paigutamiseks.

  3D TSOONIPESU

  Valides resti ja pesutsükli sõltuvalt nõude arvust ja mustusetasemest, 3D tsoonipesu suunab võimsad veejoad valitud pesutsooni, kindlustades täieliku puhtuse. Võite valida nii intensiivsust kui ühe kolmest restist. Nii annab 3D tsoonipesu kas 40% rohkem võimsust või 40% vähem energiakulu, kui pestase vähem nõusid.

  FLEXI ZONE

  Uus nõudepesumasin võimaldab pesta 13, 14 või 15 nõudekomplekti. Iga konfiguratsioon on varustatud erivärviliste liigutatavate osadega, lubades nõusid lihtsalt ja efektiivselt paigutada

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  Tüüp45 сm laiusega
  Mahutavus (nõudekomplekte)10
  VärvRoostevaba
  EnergiaklassA++
  PesuklassA
  KuivatusklassA
  Veekulu ( l )9
  Müratase (dB)43
  DispleiOn
  Pesuprogrammide arv10
  Reguleeritav ülakorvOn
  3 korvi tasanditOn
  Kõrgus (mm)850
  Laius (mm)450
  Sügavus (mm)590

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Hotpoint HSFO3T223WCX

  Hotpoint HSFO3T223WCX

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: