Вытяжки

Bosch DFL064A52 Увеличить

Bosch DFL064A52

Купив данный товар, вы получите 33 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 33 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 6,6 €.


DFL064A52

331,4 €

Есть в наличии

 • Vaikne töö 

  Teie külalised ei ole ainsad, kes tunnevad rõõmu lõõgastunud kokast. Selleks et saaksite toiduvalmistamise ajal juttu ajada, oleme teinud oma õhupuhastid nii vaikseks, et te ei pruugi neid tähelegi panna.

  EcoSilence Drive

  Püsimagnetergutusega EcoSilence Drive™-i mootor ei tekita mehaanilist hõõrdumist ja tänu sellele on võimsuskadu 0%. See tähendab, et mootor on äärmiselt tõhus, töökindel ja vastupidav. Kuna lisaks EcoSilence Drive™-i mootoritehnoloogiale on kasutatud suure jõudlusega puhurit, on teil võimalik säästa energiat, tegemata järeleandmisi jõudluses. Ühtlasi on see väga vaikne – erinevus on tõesti kuuldav.

  Suur väljatõmbekiirus 

  Pole vahet, kas teil on avatud plaaniga köök-elutuba või väike suletud köök – pakume igas suuruses köökidele optimaalset võimsust. Selleks peab väljatõmbekiirus või õhupuhasti võimsus olema toa ruumala jaoks sobilik.

  Metallist rasvafilter

  Meie rasvafiltrid tagavad värske õhu nii toiduvalmistamise ajal kui ka enne ja pärast. Toruühenduse ja retsirkulatsioonisüsteemiga õhupuhastid vajavad metallist rasvafiltreid, et filtreerida väljatõmmatavast õhust rasva ja muid tahkeid osakesi. Selleks et tagada filtrite maksimaalne tõhusus, puhastage neid umbes kord kuus käsitsi või nõudepesumasinas.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  EAN kood4242005231911
  Netokaal7,96 kg
  TüüpVäljatõmmatavad õhupuhastajad
  EnergiaklassA
  Hob2Hoodei ole
  VärvRoostеvaba
  Tootlikus, IEC(m3/h)174 - 405
  Juhtimise tüüpElektrooniline
  Kiirust4
  Müratase (dB)49 - 69
  Laius (cm)60
  PäritolumaaSaksamaa

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch DFL064A52

  Bosch DFL064A52

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: