Безмешковые

Electrolux EC41-4T Увеличить

Electrolux EC41-4T

Купив данный товар, вы получите 10 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 10 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 2,0 €.


EC41-4T

108,8 €

Есть в наличии

 • Tõhus puhastus, nüüd vaevata
  Meie kotita tolmuimejal on väiksem energiatarve ja selle juurde kuulub ka tõhus filtrisüsteem. Suurepärase jõudlusega seade aitab teil oma kodu pidevalt puhtana hoida.

  Õhukindel disain tõhusaks puhastuseks
  Meie tolmuimejal on tõhusalt õhukindel disain, mis kindlustab tõhusama puhastuse ja minimeerib energiatarbimist. See tähendab veelgi mitmekülgsemat tõhusust.

  Neljakordne filtrisüsteem
  Meie kotita tolmuimeja kasutab tolmu eraldamiseks tõhusat 4-astmelist süsteemi. Kaheastmeline tsüklontehnoloogia eraldab suured ja väikesed tolmuosakesed, tagades parema, filtreeritud tulemuse.

  Korraga rohkem
  Nüüd saate suure jõudlusega tolmu imeda kauem* ja seda ka siis, kui tolmuimeja on juba peaaegu täis, sest konteinerit ei pea nii sageli tühjendama. *Võrreldes seadmega AeroPerformer Cyclonic™ ummistumist ja imemisvõimsust silmas pidades.

  Suurem jõudlus väiksema vaevaga
  Suur tolmukonteiner mahutab kuni 1,8 liitrit, vähendades tunduvalt tühjendamisvajadust. Lihtsaks tolmueemalduseks piisab vaid ühest nupuvabastusest.

  Suured rattad paremaks stabiilsuseks
  Suured rattad hoiavad ära seadme kinnijäämise, mis teeb ringiliikumise tunduvalt lihtsamaks.

  Väljuva õhu filter: pestav Hygiene Filter E12
  Mootori filter: E10 pestav
  Tolmukotita: Nüüd ei pea enam pead vaevama, milline tolmukott tolmuimejasse sobib, kust neid osta või kus hoida. Tolmukonteinerit ning -filteid on kerge käsitleda.
  Integreeritud parkimisvaod: Tagumine parkimisvagu tolmuimeja toru püstiseks parkimiseks, alumine vagu kindlaks parkimiseks siis, kui tolmuimejat ei kasutata
  Võimsuse reguleerimine: Võimsust reguleerides saate kasutada just sellist imamistugevust, mis vajalik. Võite tolmu imeda vaikselt ning säästa energiat
  Pehmed rattad: Vähendab müra ja kaitseb põrandaid
  Teleskooptoru: Teleskoopiline toru pikkuse seadistamine ergonoomiliseks kasutamiseks ja lisapikkuseks seal, kus seda tarvis
  Polstriotsak: Tekstiiliotsak diivanitele ja muudele tekstiilidele
  Kõva põranda otsak: Põrandaotsak, mis on loodud kõikide kõvade põrandatüüpide puhastamiseks, nagu kiviplaadid, puupõrand, linoleum, marmor jms.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  TüüpTolmuimejad ilma tolmukotita
  VärvHall
  Mootori võimsus (W) 750
  Tolmuimeja lisatarviku tüüpFiltrid
  Tolmukoti tüüpIlma tolmukotita
  Tööraadius (m)7,5
  Müratase (dB)80
  Kaal (kg)4,5

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Electrolux EC41-4T

  Electrolux EC41-4T

  Kirjutage oma ülevaade

  19 другие товары в данной категории: