Двусторонние холодильники

Скидка! Bosch KGV332LEA Увеличить

Bosch KGV332LEA

Купив данный товар, вы получите 52 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 52 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 10,4 €.


KGV332LEA

521,6 €

-5%

549,0 €

Есть в наличии

 • VitaFresh – toit püsib kauem värske ja krõmps tänu eriti madalatele temperatuuridele kala ja liha säilitamiseks ning reguleeritavale niiskustasemele puu- ja köögiviljade jaoks.
  LED-valgustus – ühtlane ja helgivaba sisevalgustus kogu külmiku eluea vältel.
  BigBox-sahtel külmutatud toidule – hoiunõude või kogukate külmutatud toiduainete üksteise peal hoiustamiseks.
  EasyAccess-riiul – väljatõmmatav klaasriiul mugavaks täitmiseks ja tühjendamiseks ning hea ülevaate saamiseks.
  LowFrost – jääd koguneb vähem ja tänu sellele on vaja seadet harvem sulatada; see on energiasäästlik ja vähendab teie vaeva.

  VitaFresh – toit säilib kauem värskena
  Tervisliku eluviisi järgimine ei ole kunagi lihtsam olnud. VitaFreshi värskuse tagamise süsteem garanteerib tänu eriti madalatele temperatuuridele ja reguleeritavale niiskustasemele teie värskele toidule ideaalsed säilitamistingimused. Sahtli niiskustaset saab muuta, et puu- ja köögiviljad püsiksid kauem värsked.

  BigBox-sahtlis on rohkelt ruumi kogukatele külmutatud toiduainetele
  Eriti sügav külmutatud toidu sahtel võimaldab külmutatud toiduga nõusid või kogukaid külmutatud toiduaineid, nagu koogid ja pitsad, praktiliselt üksteise peal hoiustada. Pole vahet, kas teil on vaja säilitada roogasid lapse sünnipäevaks või hoopis pulmatort külmutada – BigBoxis on selleks piisavalt ruumi.

  Harvem sulatamine on energiasäästlik ja vähendab teie vaeva
  Lisaks sellele, et tavalise sügavkülmiku sagedasele sulatamisele kulub palju aega, raiskab see ka energiat. LowFrost vähendab sügavkülmikusse koguneva jää hulka, et seadet ei oleks vaja nii tihti sulatada. Kui sulatamine on vältimatu, siis meie LowFrost-funktsiooniga külmikute põhjas on praktiline ventilaator, mis võimaldab teha seda kiiresti ja mugavalt. Valige külmik, mis kannab hoolt nii teie kui ka iseenda eest.

  Energiatõhususklass A++
  Energiatõhususklassi A++ külmikud kasutavad 25% vähem energiat kui A+ klassi võrreldava suuruse ja varustusega külmikud.

  Munarest
  Munarest kaitseb munasid purunemise eest.

  FreshSense
  Tänu optimaalsetele hoiutingimustele säilib toidu täiuslik konsistents, näiteks jäätis ei ole liiga kõva ega liiga pehme. Värskuse ja maitse tagamisel on kriitilise tähtsusega püsiv sisetemperatuur. Seetõttu jälgivad FreshSense-andurid pidevalt jahekapi ja sügavkülmiku ning ka keskkonna temperatuuri. See aitab tagada külmikus välistemperatuurist sõltumatu püsiva sisetemperatuuri.

  Kaitseb külmutatud toiduaineid sulamise eest
  Sügavkülmikusse uute toiduainete lisamine tõstab sisetemperatuuri, mis võib põhjustada olemasoleva toidu sulamist ja maitse vähenemist. SuperFreezing-funktsioon tagab uue toidu kiire külmutamise ja takistab sellega muu sügavkülmikus oleva sulamist. Automaatse külmutamisfunktsiooniga seadmed jätkavad kohe pärast vajaliku temperatuuri saavutamist tavapärast tööd, et mitte energiat raisata. Tänu sellele säilib külmutatud toidu maitse isegi uue toidu lisamisel.

  Hästi valgustatud külmiku sisu
  LED-valgustus pakub külmikute puhul täiesti uut valgustuskontseptsiooni, tagades ühtlase ja helgivaba sisevalgustuse. LED-valgustid tarbivad vähem elektrit kui tavalised külmikuvalgustid ega vaja seadme eluea vältel väljavahetamist.

  Väljatõmmatav riiul, mis võimaldab kõigele hõlpsalt juurde pääseda
  Purunemiskindlate raamita klaasriiulite kasutamine on tänu sujuvale väljatõmbemehhanismile eriti mugav. Lisaks võimaldavad need igal ajal toiduainetest hea ülevaate saada.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  Netokaal69,54
  TüüpSügavkülma osa all
  EnergiaklassA++
  VärvRoostevaba
  Üldmaht, netto ( l )287
  Jahekambri maht, netto ( l )193
  Sügavkülmkambri maht, netto ( l )94
  Külmutusvõimsus (kg/24h)7
  Külmapidavus (h)23
  JuhtimineElektrooniline
  DispleiEi ole
  NO FROSTEi ole
  KiirkülmutusOn
  Avatud ukse alarmEi ole
  Vahetatav ukse/uste poolsusOn
  Müratase (dB)39
  Kõrgus (mm)1760
  Laius (mm)600
  Sügavus (mm)650

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch KGV332LEA

  Bosch KGV332LEA

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: