Двусторонние холодильники

Скидка! Bosch GSN29VWEP Увеличить

Bosch GSN29VWEP

Купив данный товар, вы получите 71 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 71 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 14,2 €.


GSN29VWEP

718,6 €

-5%

756,4 €

Есть в наличии

 • Külmikut ei ole vaja enam kunagi sulatada
  Külmiku sulatamine on küllaltki tüütu ja ajakulukas. Tänu meie uutele NoFrost-tehnoloogiaga külmikutele saate selle kohustuse aga igaveseks unustada. Erinevalt tavalistest külmikutest kogutakse õhuniiskus NoFrost-külmikus kesksesse jahutusüksusesse, mis tegeleb regulaarselt automaatse sulatamisega. Tekkiv kondensatsioonivesi juhitakse lihtsalt külmikust välja, kus see aurustub. Sel moel vabastab NoFrost teie külmiku jäädavalt jääst ja teid sulatamiskohustusest. Saate sulatamise asemel hoopis jäätist nautida.

  BigBox-sahtlis on rohkelt ruumi kogukatele külmutatud toiduainetele
  Eriti sügav külmutatud toidu sahtel võimaldab külmutatud toiduga nõusid või kogukaid külmutatud toiduaineid, nagu koogid ja pitsad, praktiliselt üksteise peal hoiustada. Pole vahet, kas teil on vaja säilitada roogasid lapse sünnipäevaks või hoopis pulmatort külmutada – BigBoxis on selleks piisavalt ruumi.

  NoFrost, säästke aega – jätke sulatamine vahele
  NoFrost-mudelil kogutakse niiskus kokku – niiviisi ei kondenseeru niiskus toiduainetele. Soojus juhitakse külmikust välja ning sulatamine toimub automaatselt ühtlaste vaheaegadega. Tekkiv sulamisvesi juhitakse välja sügavkülmikust, kus see kompressori soojuse abil aurustus, ja kogutakse spetsiaalsesse mahutisse. See tehnoloogia alandab sügavkülmikus õhuniiskust ja seda ei teki peaaegu üldse. Sulatamise võib vajalike kodutööde nimekirjast maha tõmmata.

   

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  PäritolumaaPoola
  EAN kood4242005035984
  TüüpSügavkülmikud
  EnergiaklassA++
  VärvValge
  Üldmaht, netto ( l )200
  Sügavkülmkambri maht, netto ( l )200
  Külmutusvõimsus (kg/24h)20
  Külmapidavus (h)25
  JuhtimineElektrooniline
  DispleiEi ole
  NO FROSTOn
  KiirkülmutusOn
  Avatud ukse alarmOn
  Vahetatav ukse/uste poolsusOn
  Müratase (dB)39
  Kõrgus (mm)1610
  Laius (mm)600
  Sügavus (mm)650

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch GSN29VWEP

  Bosch GSN29VWEP

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: