Электрические духовки

Скидка! Bosch HBG832DC1S Увеличить

Bosch HBG832DC1S

Купив данный товар, вы получите 115 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 115 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 23,0 €.


HBG832DC1S

1 154,2 €

-5%

1 214,9 €

Уточните срок поставки

 • Ühtlased küpsetustulemused kõigil tasanditel
  4D Hotair jaotab kuumust ühtlaselt kõigil tasanditel. Tänu sellele saab panna toidu ükskõik millisele tasandile neljast ja tulemus on alati järjepidevalt täiuslik. See ei ole veel kõik! Lisaks saate küpsetada ja röstida kuni neljal tasandil ühekorraga, saavutades ülevalt alla suurepärased tulemused.

  Ülimalt lihtne kasutada.
  Sobiva küpsetusrežiimi või -funktsiooni leidmine võib olla paras õnnemäng. Aga mitte meie ahjude intuitiivse puuteekraani ja juhtkettaga. Kiirvaliku nuppudega puuteekraan võimaldab teil otse soovitud funktsioonini jõuda. Pöörake õrnalt juhtketast ja reguleerige ahju seadeid vähimagi vaevata. Nii saate oma ahju ilma pingutuseta sisse lülitada.

  Ahju puhastamine muutus palju lihtsamaks.
  Pidev küpsetamine tähendab pidevat küürimist? Enam mitte: meie EcoClean Directiga ahjud muudavad selle lihtsamaks kui kunagi varem. Spetsiaalne imepisikeste keraamiliste täppidega tagaseina kate lagundab küpsetamise ajal tekkivaid rasvapritsmeid – terve ahju tööea vältel. Nii et miks mitte säästa oma aega ja vaeva, kui ahi raske töö ära teeb?

  Ei mingit pauguga sulguvat ust enam.
  Paukuv ahjuuks ei kuulu korralikku kööki. Meie SoftOpen ja SoftClose funktsiooniga ahjuustel on spetsiaalne pehmendusmehhanism, mis lõpetab paugutamise. Ust kinni lükates peatub see vahetult enne fikseerumist ning sulgub eriti sujuvalt ja vaikselt. Sarnane mehhanism aitab ust ka väga sujuvalt avada. Vaiksemad seadmed ja harmoonilisem köök.

  8 küpsetusrežiimi: 4D hot air, sulatus, laiapinnaline grill, ökoloogiline kuumaõhuprogramm, ülalt-/altkuumutus, ökoloogiline ülalt-/altkuumutus, pitsaprogramm, kuuma õhuga grill.
  Temperatuurivahemik: 30–300 °C
  MultiPoint temperatuuriandur
  SoftClose-süsteemiga ahjuuks, pehment avanev
  Sisemine halogeenvalgustus, sisse- ja väljalülitatav
  Automaatne kiirkuumutus
  Jahutusventilaator
  Jääkkuumuse näidik
  Automaatne väljalülitus

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  Netokaal35,1 kg
  Ahju tüüpElektrilised ahjud
  VärvCarbon Must
  EnergiaklassA+
  Uputatavad juhtnupudEi ole
  TaimerOn
  LapselukkOn
  Ahju maht (L)71
  Ahju funktsioonide arv8
  PraetermomeeterEi ole
  Automaatsed programmidEi ole
  Kõrgus (mm)595
  Laius (mm)594
  Sügavus (mm)548

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch HBG832DC1S

  Bosch HBG832DC1S

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: