Морозильная камера внизу

Скидка! Samsung BRB26600FWW EF Увеличить

Samsung BRB26600FWW/EF

Купив данный товар, вы получите 63 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 63 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 12,6 €.


BRB26600FWW/EF

637,5 €

-5%

671,0 €

Есть в наличии

 • No-Frost funktsioon

  Ära kuluta aega ega energiat külmiku sulatamisele. Härmatisevaba tehnoloogia suurendab püsiva temperatuuri hoidmiseks õhuringlust, tänu millele ei saa jää koguneda. Ühtlasi saavutab külmik tänu tehnoloogiale kiiresti soovitud temperatuuri nii, et jahutussüsteemi koormus on väiksem, tänu millele kestab see kauem.

  Värskus püsib kauem
  Kõikehõlmav jahutus
  Külmikuga saad olla kindel, et kogu toit on ühtlaselt jahutatud. All-Around Coolingu funktsioon kontrollib regulaarselt külmiku temperatuuri ning õhk ringleb ühtlaselt paigutatud ventilaatorites, tänu millele on kogu külmik ühtlaselt jahe. Nii püsib külmikusse paigutatud toit tänu optimaalsele temperatuurile värskena.

  Külmikus on rohkem ruumi
  SpaceMaxi™ tehnoloogia
  Tänu SpaceMaxi™ tehnoloogia efektiivsusele on külmiku seinad õhemad, nii et selle sees on ruumi rohkem, ent külmik ei nõua paigutamiseks varasemast enam ruumi.

  Mahuta rohkem ukseriiulitele
  Variety Guard
  Kasuta külmiku uksepinda paindlikumalt, et saaksid hoiustada rohkem ning raisata vähem ruumi. Variety Guardi disain võimaldab sul lisada ukse külge kuni viis riiulit just sulle sobivasse kohta. Nii saad tõhusalt hoiustada laia valikut eri suuruses esemeid.

  Töötab vähemaga kauem
  Digitaalne inverterkompressor
  Naudi energiatõhusust, vaikust ja vastupidavust. Digitaalne inverterkompressor kohandab kiiruse automaatselt jahutusnõudlusega. Nii on külmik vaiksem ning kasutab märkimisväärselt vähem energiat. Seda kinnitab toote kümneaastane garantii*.* Kümneaastane garantii kehtib kompressorile.

  Saa toit hõlpsasti kätte
  Sügavkülma kergesti libisevad riiulid
  Sügavkülmast toiduaineid otsides ei pea sa läbima takistusrada. Kergesti libisevad riiulid liiguvad hõlpsasti sügavkülmutist välja ja sisse, aidates sul külmutatud toitu tõhusalt hoiustada, paigutada ja kätte saada. Nii leiad kiirelt üles ka asjad, mis on riiuli tagaosas.

  Power Freeze puhub külma õhku sinu sügavkülmikusse. See on suurepärane külmutamiseks ja külmutatud toidu tahendamiseks ning kiireks jää valmistamiseks
  Reguleeritava niiskusega sahtel
  Easy slide riiul sügavkülmikus võimaldab riiulit hõlpsalt sisse ja välja libistada

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  Netokaal59 kg
  TüüpSügavkülma osa all
  PaigaldusKappi
  IntegreerimisviisSiinidega
  EnergiaklassF
  Üldmaht, netto ( l )267
  Jahekambri maht, netto ( l )193
  Sügavkülmkambri maht, netto ( l )74
  Külmutusvõimsus (kg/24h)6
  Külmapidavus (h)6
  JuhtimineElektrooniline
  NO FROSTOn
  KiirkülmutusOn
  Vahetatav ukse/uste poolsusOn
  Müratase (dB)35
  Kõrgus (mm)1775
  Laius (mm)540
  Sügavus (mm)550

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Samsung BRB26600FWW/EF

  Samsung BRB26600FWW/EF

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: