Простые холодильники

Скидка! Whirlpool W5711EOX1 Увеличить

Whirlpool W5711EOX1

Купив данный товар, вы получите 43 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 43 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 8,6 €.


W5711EOX1

430,8 €

-5%

453,4 €

Есть в наличии

 • LESSFROST
  Unustage härmatise teke. Uuenduslik LessFrost tehnoloogia rakendab ainulaadset aurustit, mis on "mähitud" ümber sügavkülmikukambri, mitte ei paikne sügavkülmikukambris sahtlite vahel, tagades nii tavalisega võrreldes härmatise tekke drastilise vähenemise.
  6TH SENSE CONTROL
  Tehnoloogia, mis taastab kiiresti ideaalse temperatuuri. 6th SENSE tehnoloogia jälgib pidevalt temperatuuri väliskeskkonnast (näiteks ukse avamisest) tingitud muutusi ning taastab kiiresti ideaalse säilitustemperatuuri nii külmiku- kui sügavkülmikuosas.
  KIIRE JAHUTAMINE
  Kiire jahutamine. Külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata, kui panete sellesse uut toitu. Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades. Kiirkülmutuse lüliti.

  ELEKTROONILINE JUHTSÜSTEEM
  Absoluutselt perfektne talitlus. Sellel Whirlpooli külmik-sügavkülmikul on elektrooniline juhtsüsteem, mis tagab parameetritele alati korrektsed sätted, kindlustades nii laitmatu talitluse ja temperatuurikontrolli.
  LED VALGUSTUS
  Laitmatu valgustus. Energiatõhusad LED lambid valgustavad ühtlaselt kogu külmikukambrit, muutes teile nii otsitava leidmise lihtsamaks.
  PUDELIRIIUL
  Ohutu säilitamine. Sellel Whirlpooli külmikul on perfektne lahendus pudelite säilitamiseks - spetsiaalne pudeliriiul.
  ABSOLUTE DISAINIKOLLEKTSIOON
  Absoluutne ilu. See Whirlpooli seade kuulub meie Absolute kollektsiooni, millele on iseloomulikud peen disain ja detailid. 
  Nautige nii ideaalset funktsionaalsust kui silmapaistvat elegantsust.
  KLAASRIIULID
  Kirg ilu järele igas detailis. Sellel Whirlpooli külmikul on klaasriiulid. Need on disainitud ilu ja funktsionaalsust üheks tervikuks siduma ning need tagavad teile kõige rahuldust pakkuvama kasutuskogemuse, mida oskate ette kujutada.
  MUUDETAVA AVAMISSUUNAGA UKS
  Teie mugavuse tagamiseks. Sellel Whirlpooli külmik-sügavkülmikul on muudetava avamissuunaga uks, mille saab panna kasutaja mugavuse tagamiseks avanema vasakult või paremalt.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  EAN kood8003437903380
  TüüpSügavkülma osa all
  EnergiaklassA+
  VärvRoostevaba
  Üldmaht, netto ( l )308
  Jahekambri maht, netto ( l )197
  Sügavkülmkambri maht, netto ( l )111
  Külmutusvõimsus (kg/24h)5
  Külmapidavus (h)24
  JuhtimineElektrooniline
  DispleiEi ole
  NO FROSTEi ole
  KiirkülmutusOn
  Avatud ukse alarmOn
  Vahetatav ukse/uste poolsusOn
  Müratase (dB)39
  Kõrgus (mm)1760
  Laius (mm)595
  Sügavus (mm)663

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Whirlpool W5711EOX1

  Whirlpool W5711EOX1

  Kirjutage oma ülevaade

  18 другие товары в данной категории: