Простые холодильники

Скидка! Bosch KGN49XWEA Увеличить

Bosch KGN49XWEA

Купив данный товар, вы получите 89 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 89 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 17,8 €.


KGN49XWEA

897,3 €

-5%

944,5 €

Есть в наличии

 • VitaFresh

  VitaFresh-süsteem pakub tänu tingimuste reguleerimise võimalusele kõigile värsketele toiduainetele ideaalset säilituskeskkonda. Kala ja liha säilivad paremini 0 °C lähedasel temperatuuril ning puu- ja köögiviljadele tulevad kasuks optimeeritud tingimused. Nii on teil rohkem toitu, mida nautida, ja vähem toitu, mis läheb raisku. 

  LED-valgustus

  LED-valgustus aitab jahekapi sisul silma peal hoida. Pika elueaga energiasäästlikud LED-id täidavad külmiku sisemuse automaatselt ereda valge valgusega. Täielikult integreeritud LED-valgustid pakuvad mugavalt eredat, ühtlast ja helgivaba valgustust. Enam ei jää kunagi midagi kahe silma vahele.

  VarioZone

  Kui vajate sügavkülmikus rohkem ruumi näiteks mitmekorruselisele tordile või tervele kalkunile, siis saate hõlpsalt kõik turvaklaasist riiulid eemaldada. Suuri toiduaineid, nagu koguperepitsad, saab klaaspindadel mugavalt üksteise peale virnastada.

  Automaatne superkülmutamine 

  Kaitseb külmutatud toiduaineid sulamise eest Selleks et toidu puhul säiliksid vitamiinid, toiteväärtus, väljanägemine ja maitse, tuleks see külmutada võimalikult kiiresti. Automaatse superkülmutamise funktsioon võimaldab külmutada väikseid toidukoguseid kiiremini, kaitstes samal ajal juba külmutatud toiduaineid sulamise eest. Sügavkülmik tuvastab temperatuuri tõusu ja reguleerib temperatuuri selle põhjal automaatselt, et tagada parimad säilitustingimused.

  Easy Access-riiul

  Kui külmkapis on üksjagu head-paremat, on lihtne kaotada ülevaade kõige taha jäänud toiduainetest. Seepärast disainisimegi oma EasyAccess-riiuli selliselt, et näeksid mugavalt kogu külmkapi sisu. Lihtsalt tõmba riiul välja ja pääsed ligi kogu oma toidule. See lihtsastikasutatav purunemiskindlast klaasist riiul aitab sul vaevata leida kõik järgmiseks söögikorraks vajaliku.

  Eraldi jahutusahelad

  Eraldi jahutusahelatega seadmete puhul saab jahekapi ja sügavkülmiku temperatuuri eraldi reguleerida, et tagada kiirem jahutamine. Seda võimaldavad lihtsalt kasutatavad elektroonilised juhtelemendid.

  SuperCooling

  Aktiveerige enne poodi minemist SuperCooling-funktsioon, et langetada lühikeseks ajaks jahekapi temperatuuri ja hoida värskeid ostetud toiduaineid õigel temperatuuril. Temperatuuri saab langetada nupuvajutusega (madalaim seadistus on 2 °C). Ebavajaliku energiatarbe vältimiseks inaktiveeritakse funktsioon automaatselt umbes 6 tunni pärast.

  NoFrost

  Unusta vaevarikas külmiku sulatamine. NoFrost tagab külmik-sügavkülmikus pideva kuiva õhu ringluse, ennetades nii jää tekkimist. Lõpuks ometi on jääaeg möödas ja tülikas sulatamine igaveseks unustatud.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  PäritolumaaTürkmenistan
  Netokaal82,5 kg
  EAN kood4242005209934
  TüüpSügavkülma osa all
  EnergiaklassE
  VärvValge
  Üldmaht, netto ( l )435
  Jahekambri maht, netto ( l )338
  Sügavkülmkambri maht, netto ( l )128
  Külmutusvõimsus (kg/24h)12
  Külmapidavus (h)16
  JuhtimineElektrooniline
  DispleiOn
  NO FROSTOn
  KiirkülmutusOn
  Avatud ukse alarmOn
  Vahetatav ukse/uste poolsusOn
  Müratase (dB)40
  Kõrgus (mm)2030
  Laius (mm)700
  Sügavus (mm)670

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch KGN49XWEA

  Bosch KGN49XWEA

  Kirjutage oma ülevaade

  18 другие товары в данной категории: