Сушильные машины

Electrolux EW9H188SC Увеличить

Electrolux EW9H188SC

Купив данный товар, вы получите 99 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 99 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 19,8 €.


EW9H188SC

993,3 €

Есть в наличии

 • Ühtlased tulemused, tipphooldus

  CycloneCare koos 3DSense tehnoloogiaga hoolitseb teie riiete eest väga põhjalikult. Nüüd saavad teie õrnad siidipluusid, villased džemprid ja paksud mitmekihilised jakid ühtlaselt kuivaks. See eriline trummelkuivatus hoolitseb õrnalt ja pidevalt kõigi teie riiete eest.

  3DSense tehnoloogia õige kuivatuse tagamiseks

  Meie unikaalse 3DSense tehnoloogiaga saavutate võrreldamatud kuivatustulemused. Riidematerjali analüüsides valitakse automaatselt sobivaimad seaded, et saavutada ühtlased tulemused. Alates siidist kuni villasteni – kõik riided jäävad ilusad ja mõnusad. Isegi sulejoped säilitavad soojapidavad omadused kuni 30% paremini kui õhkkuivatusega.

  Kuivatage rohkem, ühtlaselt ja mugavalt

  Meie XL-voodiriiete ja XL-segapesuprogrammid suudavad tõhusalt kuivatada ka suuri pesukoguseid, seega pole vaja mitut tsüklit järjest kasutada. Aja ja energia kokkuhoid! Käepärane ja kohandatud lahendus iga päev.

  Suurepärane riidehooldus vaid nutitelefoni toksates

  MyElectrolux rakendusega saate oma pesuseadmeid nutitelefoni abil kaugteel juhtida. Kasutage hooldusnõuniku ekspertnõuandeid, kuidas oma riideid parimal viisil pesta. MyFavourites võimaldab salvestada seaded sageli pestavate esemete jaoks.

  Kohandatud tsüklid ja hooldus

  Meie DelicateCare -süsteem kohandab seadme temperatuuri ja trumli liikumist, et tagada alati sobivaim hooldus. Riiete kvaliteet jääb püsima.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  PäritolumaaPoola
  EAN kood7332543701261
  Netokaal50.76 kg
  TüüpSoojuspumbaga kuivati
  EnergiaklassA+++
  Max täitekogus (kg)8
  Kõrgus (cm)85
  Laius (cm)60
  Sügavus (cm)64
  Müra, kuivatamisel (dB)63

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Electrolux EW9H188SC

  Electrolux EW9H188SC

  Kirjutage oma ülevaade

  12 другие товары в данной категории: