Двусторонние холодильники

Скидка! Electrolux LRC5ME38X2 Увеличить

Electrolux LRC5ME38X2

Купив данный товар, вы получите 86 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 86 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 17,2 €.


LRC5ME38X2

866,4 €

-5%

912,0 €

Есть в наличии

 • 600 CustomFlex® külmkapis on igal toiduainel oma koht. Kapiukse siseküljes olevaid riiuleid saab vastavalt vajadusele liigutada ja ümber paigutada. Spargli vartest mustikatega täidetud topsideni - kõige jaoks on piisavalt ruumi.

  Kohandatav hoiuruum CustomFlex®-iga

  CustomFlex® annab vabaduse külmkapis olevat hoiuruumi vastavalt oma vajadustele kohandada. Ukse siseküljes on erineva suurusega mobiilsed riiulid, mida on võimalik nii ümber paigutada kui ka mugavamaks ligipääsuks külmkapist eemaldada.

  Parima kvaliteediga maitsed MultiFlow abil

  MultiFlow abil säilib toiduainete parim kvaliteet. Püsiva temperatuuri hoidmisega ennetab see tehnoloogia toiduainete kuivamist ja loob keskkonna, mis hoiab toiduained järgmise ostukorrani maitsvad.

  Extra Chill sahtel lahtilõigatud toiduainete säilitamiseks

  Extra Chill sahtel kaitseb juustu ja teiste lahtilõigatud toiduainete kvaliteeti, maitseid ja värskust. Pideva külma õhuringlusega hoitakse sahtlis ülejäänud külmkapist madalamat temperatuuri.

  Elegantne Flat Door disain

  Külmkapi kõrgtasemel välimus täiendab ideaalselt kaasaegset kööki. Oma sirgete joonte ja lameda kehaga sobib see nagu valatult teiste kodumasinate ja tööpindadega. Ka käepidemed järgivad elegantset esteetikat, olles ukse alaosas silma eest peidetud.

  10-aastane garantii kompressorile

  Nautige meelerahu, teades et kompressor on kaetud 10-aastase garantiiga. Garantii kehtib kahjustustele, mis on tekkinud töötamise, transportimise, gaasist tühjendamise ja gaasiga täitmise või üldhoolduse käigus.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  EAN kood7332543741915
  TüüpÜheukselised külmikud
  EnergiaklassA++
  VärvRoostevaba
  Üldmaht, netto ( l )380
  Jahekambri maht, netto ( l )358
  Sügavkülmkambri maht, netto ( l )22
  JuhtimineElektrooniline
  DispleiEi ole
  Avatud ukse alarmOn
  Vahetatav ukse/uste poolsusOn
  Müratase (dB)40
  Kõrgus (mm)1860
  Laius (mm)595
  Sügavus (mm)645

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Electrolux LRC5ME38X2

  Electrolux LRC5ME38X2

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: