Двусторонние холодильники

Скидка! Bosch KGV39VIEA Увеличить

Bosch KGV39VIEA

Купив данный товар, вы получите 58 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 58 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 11,6 €.


KGV39VIEA

589,2 €

-5%

620,2 €

Есть в наличии

 • LED-valgustus

  Hästi valgustatud külmiku sisu. LED-valgustus pakub külmikute puhul täiesti uut valgustuskontseptsiooni, tagades ühtlase ja helgivaba sisevalgustuse. LED-valgustid tarbivad vähem elektrit kui tavalised külmikuvalgustid ega vaja seadme eluea vältel väljavahetamist.

  BigBox-sahtlis on rohkelt ruumi suurtele külmutatud toitudele.

  Eriti sügav külmutatud toitude sahtel sobib hästi külmutatud toidu nõude või suurte külmutatud toitude, nagu koogid või pitsad, üksteise peale virnastamiseks. Kui teil on vaja näiteks toitlustada lapse sünnipäeva või külmutada pulmatort, siis BigBox pakub selleks piisavalt ruumi.

  EasyAccess-riiul

  Väljatõmmatav riiul, mis võimaldab kõigele hõlpsalt juurde pääseda. Purunemiskindlate raamita klaasriiulite kasutamine on tänu sujuvale väljatõmbemehhanismile eriti mugav. Lisaks võimaldavad need igal ajal toiduainetest hea ülevaate saada.

  LowFrost

  Harvem sulatamine on energiasäästlik ja vähendab teie vaeva. Lisaks sellele, et tavalise sügavkülmiku sagedasele sulatamisele kulub palju aega, raiskab see ka energiat. LowFrost vähendab sügavkülmikusse koguneva jää hulka, et seadet ei oleks vaja nii tihti sulatada. Kui sulatamine on vältimatu, siis meie LowFrost-funktsiooniga külmikute põhjas on praktiline ventilaator, mis võimaldab teha seda kiiresti ja mugavalt. Valige külmik, mis kannab hoolt nii teie kui ka iseenda eest.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  PäritolumaaTürkmenistan
  Netokaal73 kg
  EAN kood4242005197729
  TüüpSügavkülma osa all
  EnergiaklassE
  VärvRoostevaba
  Üldmaht, netto ( l )342
  Jahekambri maht, netto ( l )249
  Sügavkülmkambri maht, netto ( l )95
  Külmutusvõimsus (kg/24h)4,5
  Külmapidavus (h)17
  JuhtimineElektrooniline
  DispleiEi ole
  NO FROSTEi ole
  KiirkülmutusOn
  Avatud ukse alarmOn
  Vahetatav ukse/uste poolsusOn
  Müratase (dB)39
  Kõrgus (mm)2010
  Laius (mm)600
  Sügavus (mm)650

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch KGV39VIEA

  Bosch KGV39VIEA

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: