Двусторонние холодильники

Скидка! Bosch KAI93AIEP Увеличить

Bosch KAI93AIEP

Купив данный товар, вы получите 183 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 183 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 36,6 €.


KAI93AIEP

1 838,9 €

-5%

1 935,7 €

Уточните срок поставки

 • MultiBox-sahtel

  Optimaalne hoiuruum värsketele toiduainetele. Puu- ja köögiviljade säilitamine pole kunagi varem nii lihtne olnud. MultiBox-sahtel sobib suurepäraselt värskete toiduainete hoidmiseks ja võimaldab neile hõlpsalt juurde pääseda.

  LED-valgustus

  Hästi valgustatud külmiku sisu. LED-valgustus pakub külmikute puhul täiesti uut valgustuskontseptsiooni, tagades ühtlase ja helgivaba sisevalgustuse. LED-valgustid tarbivad vähem elektrit kui tavalised külmikuvalgustid ega vaja seadme eluea vältel väljavahetamist.

  VarioZone

  Ülimalt paindlik sügavkülmik Feature IconKui vajate sügavkülmikus rohkem ruumi näiteks mitmekorruselisele tordile või tervele kalkunile, siis saate hõlpsalt kõik turvaklaasist riiulid eemaldada. Suuri toiduaineid, nagu koguperepitsad, saab klaaspindadel mugavalt üksteise peale virnastada.

  Puhkuserežiim

  Energia kokkuhoid, kui olete ära Kui aktiveeritud on puhkuserežiim, hoitakse temperatuuri jahekapis +14 °C juures ja sügavkülmikus −18 °C juures, kaitstes sellega külmutatud toiduaineid ja takistades samal ajal jahekapis energia raiskamist.

  SuperCooling

  Lahedalt jahe külmik. Aktiveerige enne poodi minemist SuperCooling-funktsioon, et langetada lühikeseks ajaks jahekapi temperatuuri ja hoida värskeid ostetud toiduaineid õigel temperatuuril. Temperatuuri saab langetada nupuvajutusega (madalaim seadistus on 2 °C). Ebavajaliku energiatarbe vältimiseks inaktiveeritakse funktsioon automaatselt umbes 6 tunni pärast.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW

  Päritolumaa Hiina
  Netokaal 115,9 kg
  EAN kood 4242005191642
  Tüüp Side-by-Side
  Energiaklass E
  Värv Roostevaba
  Üldmaht, netto ( l ) 533
  Jahekambri maht, netto ( l ) 380
  Sügavkülmkambri maht, netto ( l ) 220
  Külmutusvõimsus (kg/24h) 13
  Külmapidavus (h) 6
  Juhtimine Elektrooniline
  Displei On
  NO FROST On
  Veeühendus Veepaagiga
  Kiirkülmutus On
  Avatud ukse alarm On
  Müratase (dB) 42
  Kõrgus (mm) 1787
  Laius (mm) 908
  Sügavus (mm) 707

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch KAI93AIEP

  Bosch KAI93AIEP

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: