Индукционная поверхность

Скидка! Whirlpool WLB8160NE Увеличить

Whirlpool WLB8160NE

Купив данный товар, вы получите 39 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 39 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 7,8 €.


WLB8160NE

397,9 €

-5%

418,9 €

Есть в наличии

 • Uuenduslik tehnoloogia, täiustatud juhtseadised ja erilised materjalid, mis aitavad valmistada maitsvaid toite, lühendavad puhastamisaega ja abistavad teid automaatsete sätetega.

  INDUKTSIOONTEHNOLOOGIA

  Kiirem, energiatõhus toiduvalmistamine. Induktsioontehnoloogia kuumutab panni, mitte pliidiplaati, vähendades energia hajumist 10% võrra ning tagades laitmatu tulemuse toidu valmistamisel.

  PAINDLIK TOIDUVALMISTAMINE

  Automaatsed võimsussätted. Valige puutenäidikult toiduvalmistamisfunktsioon ning pliidiplaat kohandab võimsuse automaatselt teie valikule sobivaks.

  SILMAPAISTEV DISAIN

  Meie pliidiplaadid on disainitud nii kauniks kui funktsionaalseks. Meie integreeritavate pliidiplaatide silmapaistev Filo disain muudab puhastamise lihtsamaks kui kunagi varem.

  4 induktsioonala. flexiCook Zone tehnoloogia, mis võimaldab suurema poti või panni kasutamiseks ühendada mitu põletit üheks keedualaks. Elektritoide. Elegantne tehnoloogia, mis kuumutab panni, mitte pliidiplaati, vähendades nii energia hajumist ja tagades laitmatu tulemuse toidu valmistamisel. 

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  Netokaalkg
  Hob2Hoodei ole
  Plaadi tüüpInduktsioon
  Raami värvRaamita
  Keedutsoonide arv4 tk
  Juhtimise tüüpSensorjuhtimine
  Laienev keedualaOn
  LapselukkOn
  TaimerOn
  Kõrgus (mm)52
  Laius (mm)590
  Sügavus (mm)510

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Whirlpool WLB8160NE

  Whirlpool WLB8160NE

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: