Индукционная поверхность

Скидка! Whirlpool WLB6860NE S Увеличить

Whirlpool WLB6860NE/S

Купив данный товар, вы получите 48 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 48 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 9,6 €.


WLB6860NE/S

488,7 €

-5%

514,4 €

Есть в наличии

 • 4 induktsioonala

  flexiCook Zone tehnoloogia, mis võimaldab suurema poti või panni kasutamiseks ühendada mitu põletit üheks keedualaks. Sellel Whirlpooli klaaskeraamilisel induktsioonpliidiplaadil on: Elegantne tehnoloogia, mis kuumutab panni, mitte pliidiplaati, vähendades nii energia hajumist ja tagades laitmatu tulemuse toidu valmistamisel. Elektritoide.

  INDUKTSIOONTEHNOLOOGIA

  Kiirem, energiatõhus toiduvalmistamine. Induktsioontehnoloogia kuumutab panni, mitte pliidiplaati, vähendades energia hajumist 10% võrra ning tagades laitmatu tulemuse toidu valmistamisel.

  FLEXICOOK
  Paindlikkus ja suutlikkus. FlexiCook tagab mis tahes suurusega pottidele ja pannidele sobiva paindliku keedupinna.

  VÕIMSUSTASEME MÄÄRAMINE
  Silmapaistev energiatõhusus. Power Management funktsioon võimaldab määrata kindlaks pliidiplaadi maksimaalse lubatud võimsuse koduse elektrisüsteemi ülekoormamise vältimiseks.

  KIIRENDI
  Nautige ülikiiret keetmisaega buusteriga varustatud keedualaga.

  3 KW BUUSTER
  Nautige ideaalseid tulemusi, kiiremini. Sellel Whirlpooli pliidiplaadil on 3 kW buuster kiirema ja efektiivsema kuumutamise tagamiseks.

  SULATAMISE FUNKTSIOON
  Perfektne madalal kuumusel toiduvalmistamine. Melting funktsioon võimaldab valmistada toitu väga madalal temperatuuril, tagades nii ideaalse lahenduse šokolaadi, või jms sulatamiseks ning kergete ja ettevaatlikku hoolt nõudvate kastmete valmistamiseks.

  SOOJASHOIDMINE
  Soojad road, igal ajal. Väikese võimsusega Keep Warm funktsioon hoiab ära toidu jahtumise, kuni ülejäänud roog veel valmib.

  TASANE KEETMINE
  Suurepärane tasane keetmine. See funktsioon võimaldab saavutada perfektse tulemuse aeglast valmistamist nõudvate retseptide puhul ning hoiab ära toidu sitkeks muutumise.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  Hob2Hoodei ole
  Plaadi tüüpInduktsioon
  VärvValge
  Raami värvRaamita
  Keedutsoonide arv4 tk
  Juhtimise tüüpSensorjuhtimine
  Laienev keedualaOn
  LapselukkOn
  TaimerOn
  Kõrgus (mm)54
  Laius (mm)590
  Sügavus (mm)510

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Whirlpool WLB6860NE/S

  Whirlpool WLB6860NE/S

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: