Микроволновые печи

LG MS2535GIB Увеличить

LG MS2535GIB

Купив данный товар, вы получите 15 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 15 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 3,0 €.


MS2535GIB

152,5 €

Уточните срок поставки

 • Stabiilne rõngas

  Uuenduslik kuusnurkne rõngas stabiliseerib pöördelaua koguni kuues tugipunktis ja välistab küpsetamise ajal keskkohast eemale jäävate esemete ümber minemise või maha voolamise.

  LED-lamp

  Ahjus asuv valge LED-lamp on 3 korda heledam ja energiatõhusam kui tavapäraste mudelite lambid, seega saate toidu küpsemisel silma peal hoida ka ilma ust avamata.

  99,99% Anti-Bacterial EasyClean™

  lahendusega Anti-Bacterial EasyClean™ sisekate teeb puhastamise lihtsaks ja mugavaks. Mikrolaineahju sisemust on vaja vaid mõned korrad pühkida. Kate eemaldab pinnalt 99.99% kahjulikest bakteritest.

  Mitmesugune küpsetamine

  Vaid ühest koduseadmest piisab, et praadida või soojendada toitu palju lihtsamalt. Lisaks kõigele suudab NeoChefTM fermenteerida ka kodus valmistatud jogurteid.

  Smart Inverter

  LG Smart Inverter tehnoloogia tagab täpse küpsetusvõimsuse erinevate toiduainete senisest kiiremaks soojendamiseks ja sulatamiseks. Täpne temperatuurijuhtimine võimaldab küpsetada mitmeid erinevaid roogi, mida mikrolaineahjud varem ei suutnud.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  Juhtimise tüüpSensorjuhtimine
  DispleiOn
  VärvMust
  Maht ( l )25
  GrillEi ole
  Mikro võimsus1150 W
  Kaal, kg9,5
  Kõrgus (mm)369
  Laius (mm)476
  Sügavus (mm)272

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  LG MS2535GIB

  LG MS2535GIB

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: