Двусторонние холодильники

Скидка! Bosch KGV362WEAS Увеличить

Bosch KGV362WEAS

Купив данный товар, вы получите 52 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 52 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 10,4 €.


KGV362WEAS

521,6 €

-5%

549,0 €

Есть в наличии

 • LED-valgustus

  Hästi valgustatud külmiku sisu. LED-valgustus pakub külmikute puhul täiesti uut valgustuskontseptsiooni, tagades ühtlase ja helgivaba sisevalgustuse. LED-valgustid tarbivad vähem elektrit kui tavalised külmikuvalgustid ega vaja seadme eluea vältel väljavahetamist.

  BigBox-sahtlis on rohkelt ruumi suurtele külmutatud toitudele

  Eriti sügav külmutatud toitude sahtel sobib hästi külmutatud toidu nõude või suurte külmutatud toitude, nagu koogid või pitsad, üksteise peale virnastamiseks. Kui teil on vaja näiteks toitlustada lapse sünnipäeva või külmutada pulmatort, siis BigBox pakub selleks piisavalt ruumi.

  EasyAccess-riiul

  Väljatõmmatav riiul, mis võimaldab kõigele hõlpsalt juurde pääseda. Purunemiskindlate raamita klaasriiulite kasutamine on tänu sujuvale väljatõmbemehhanismile eriti mugav. Lisaks võimaldavad need igal ajal toiduainetest hea ülevaate saada. ,

  LowFrost

  Harvem sulatamine on energiasäästlik ja vähendab teie vaeva. Lisaks sellele, et tavalise sügavkülmiku sagedasele sulatamisele kulub palju aega, raiskab see ka energiat. LowFrost vähendab sügavkülmikusse koguneva jää hulka, et seadet ei oleks vaja nii tihti sulatada. Kui sulatamine on vältimatu, siis meie LowFrost-funktsiooniga külmikute põhjas on praktiline ventilaator, mis võimaldab teha seda kiiresti ja mugavalt. Valige külmik, mis kannab hoolt nii teie kui ka iseenda eest.

  Munarest

  Munarest kaitseb munasid purunemise eest.

  FreshSense

  Tänu optimaalsetele hoiutingimustele säilib toidu täiuslik konsistents, näiteks jäätis ei ole liiga kõva ega liiga pehme. Värskuse ja maitse tagamisel on kriitilise tähtsusega püsiv sisetemperatuur. Seetõttu jälgivad FreshSense-andurid pidevalt jahekapi ja sügavkülmiku ning ka keskkonna temperatuuri. See aitab tagada külmikus välistemperatuurist sõltumatu püsiva sisetemperatuuri.

  Korrastatud sügavkülmikusahtlid

  Leidlik kolmekihiline sügavkülmikusahtlite süsteem pakub külmutatud toiduainetele alates pitsakarpidest kuni külmutatud vahvliteni täiendavat ruumi. Tänu uuele korrastatud riiulisüsteemile ja LED-valgustusele on kogu sügavkülmiku sisu selgesti nähtav, et miski ei vajuks muude asjade vahel unustusse. 

  Võimas ventileerimine

  Sisemine ventilaator tagab võimsa ventileerimise.

  SuperFreezing

  Kaitseb külmutatud toiduaineid sulamise eest. Sügavkülmikusse uute toiduainete lisamine tõstab sisetemperatuuri, mis võib põhjustada olemasoleva toidu sulamist ja maitse vähenemist. SuperFreezing-funktsioon tagab uue toidu kiire külmutamise ja takistab sellega muu sügavkülmikus oleva sulamist. Automaatse külmutamisfunktsiooniga seadmed jätkavad kohe pärast vajaliku temperatuuri saavutamist tavapärast tööd, et mitte energiat raisata. Tänu sellele säilib külmutatud toidu maitse isegi uue toidu lisamisel.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  PäritolumaaTürkmenistan
  Netokaal68,8 kg
  EAN kood4242005197606
  TüüpSügavkülma osa all
  EnergiaklassE
  VärvValge
  Üldmaht, netto ( l )308
  Jahekambri maht, netto ( l )217
  Sügavkülmkambri maht, netto ( l )95
  Külmutusvõimsus (kg/24h)4,5 kg
  Külmapidavus (h)17
  JuhtimineElektrooniline
  DispleiEi ole
  NO FROSTEi ole
  KiirkülmutusOn
  Avatud ukse alarmOn
  Vahetatav ukse/uste poolsusOn
  Müratase (dB)39
  Kõrgus (mm)1860
  Laius (mm)600
  Sügavus (mm)650

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch KGV362WEAS

  Bosch KGV362WEAS

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: