Suur kodutehnika

Suur kodutehnika

Meie kaupluses saab osta erinevaid seadmeid aga ka erinevate tootjate poolt. Sortimenti kuuluvad igasugused köögiseadmed, sealhulgas pliidiplaadid, kümikud, nõudepesumasinad, pesumasinad jne. Ostes kodumasinad meie poest, saate alati kvaliteetse toode koos 2-aastase garantiiga. Me valime hoolikalt valituid tooteid, mis on tõeliselt väärt teie tä...

Meie kaupluses saab osta erinevaid seadmeid aga ka erinevate tootjate poolt. Sortimenti kuuluvad igasugused köögiseadmed, sealhulgas pliidiplaadid, kümikud, nõudepesumasinad, pesumasinad jne. Ostes kodumasinad meie poest, saate alati kvaliteetse toode koos 2-aastase garantiiga. Me valime hoolikalt valituid tooteid, mis on tõeliselt väärt teie tähelepanu. Meie oma või meie partnerite ladudes on alati kohapeal palju erinevaid seadmeid erinevatelt tootjatelt - Bosch, Samsung, Electrolux, Zanussi, Miele, Beko, Whirlpool jne.

Rohkem

Suur kodutehnika Siin on 25 toodet.

Alamkategooriad

 • Külmikud

  Multikeetja.ee on õige koht külmiku soetamiseks. Meil on valikus üle 500 erinevaid külmiku - suured külmikud, väikesd külmikud, Syde-by-Syde külmikud, sügavkülmikud jne. Kõik kaubad meie valikus omavad min. 2 aastat garantiid. Tarnime kaupa tasuta!

  Tarnime kaubad tasuta. Soovi korral toome tuppa ja viime ära vanatehnika. Brändid - Samsung, Bosch, Electrolux, Gorenje, Liebherr, Miele, Whirlpool, Siemens, Candy, Hansa, Beko jne.

 • Pesumasinad ja kuivatid

  Multikeetja.ee e-poes on väga hea valik ja sõbralikud hinnad ka pesumasinatele ja kuivatitele. Kõik kaubad meie valikus omavad min. 2 aastad garantiid Tarnime kauba tasuta!

  On ka võimalus tellida vana tehnika ärevedu ja uue masina tuppatoomist. Müügis on nii eraldisesvad pesmasinad ja kuivatid kui ka integreeritavad pesumasinad ja kuivatid. Samas pakume nii pealtlaetavad pesumasind kui ka eestlaetavad. Pesumasinate ja kuivatite tootjate valik on väga lai, näitekst müüme Bosch ja Siemens pesumasinad ja kuivatid, Samsung, Lg, Whirlpool pesumainad ja kuivatid. On ikka valikus ka Hansa ja Beko tehnika ja palju muud.

 • Pliidid ja ahjud

  Multikeetja.ee e-poes on suuremas valikus pliidi ja ahjud igale maitsele. Kõik kaubad on min. 2 aastase garantiiga! Toimetame kaubad tasuta kohale! 

  Meilt leiate nii eraldisesvad pliidi kui ka integreeritavad ahjus ja pliidiplaadid. Gaasipliidid, induktsioonpliidid, klaaskeraamilised pliidid, domino pliidiplaadid, kombineeritud pliidid ja pliidiplaadid. 

 • Nõudepesumasinad

  Selles kategoorias - nõudepesumasinad - integreritavad, eraldiseisvad ja kompaktsed lauapealsed. Meie pakume nõudepesumasinaid järmistest tootjatest: Bosch, LG, Whirlpool, Candy, Samsung, AEG, Electrolux, Zanussi jne..

 • Õhupuhastid
 • Tolmuimejad
 • Miniköögid
 • Aksessuaarid kodumasinatele

  Kõikvõimalikud aksessuaarid kodumasinatele.

lehes
Näitakse 1 - 12 25'st
Näitakse 1 - 12 25'st