Kategooriad

Meist

Kas saab usaldada multikeetja.ee?

Meil on entusiastlik edendamine sellise aruka ja kasuliku, mis tahes köögiseadmega nagu seda on multikeetja. Töötades teistes organisatsioonides, tõime esimestena antud toote Eestisse ja hakkasime aktiivselt levitama seda.

Tänaseks – e-pood ja portaal multikeetja, on sõltumatu projekt, mis on keskendunud liikumaks ühes suunas ja laieneda Eesti turul multikeetjate ja teise kodutehnikaga nagu külmikud, pliidid, ahjud, õhupuhastid, nõudepesumasinad, mikserid, blenderid, hakklihamasinad, pesumainad, kohvimasinadõmblusmasinad ja kindlasti ka elektroonika seadmed - nutitelefonid, foto- ja audiotehnika jne.

Me oleme koostööpartnerid erinevatele multikeetjate tootjatega, nagu näiteks Polaris, Redmond, Philips, Stollar jne. Meie personal valdab kõigi nõutavate teadmistega, mis puudutab multikeetjaid ja nende lisatooteid. Samas oleme järgmiste tootjate ametlikud partnerid: Samsung, Electrolux, Bosch, Aeg, Zanussi, Liebherr, Whirlpool, Philips, Janome, Brother jne. Meid saab usaldada!

Meie poes on parim valik multikeetjaid ja muid kodukaupu Eestis, 90% kaupu on laos olemas ning võib olla tarnitud 1-4 tööpäeva jooksult.Meie missioon- tutvustamine Eesti elanikele tervislikuma ja mugavama võimalusega toitumisel ja kõrge kvaliteediga seadmete kättesaadavus.

Meie eesmärk – Usaldusväärsed ja mugava seadmed igasse Eesti koju!

Ärge raisake aega ja raha ning tehke oma ostud spetsialiseerunud poest TUTVUMA KAUPADEGA

Allahindlused kuni -40% leiate SIIT

Kui Te ei tea mis on multiukeetja ning kuidas seda õigesti valida siis vaadake need artiklid meie blogis:

1. Mis on multikeetja

2. Kuidas valida multikeetjat

3. 6 põhjust multikeetja ostmiseks