Kategooriad

Integreeritav kodutehnika – pärle laiast maailmast

integreeritav_kodutehnika.jpg

Integreeritav kodutehnika muutub ühe populaarsemaks ja üha vähem näeb köögis eraldiseisvaid kodumasinaid, mis oma välimusega ümbritsevasse komplekti nagu järsu piiri tõmbavad. Ja see on üsna loomulik – ikka ju tahaks, et näha oleks võimalikult ühtne ja „puhas“ üldilme. Sestap on moodsas ja pidevalt arenevas maailmas tõusvaks trendiks, et mööbli sisse ja uste taha püütakse peita võimalikult palju igapäevaselt vajalikke seadeldisi. Ning üha enam püütakse kogu integreeritav kodutehnika siduda ka areneva tehnoloogiaga, et lisaks nende „peitmisele“ oleks võimalikult vähemärgatav ka nendega opereerimine. 

Scanomat TopBrewer kui integreeritava kodutehnika musternäide

Üks väga õnnestunud näide sellest, milline üks moodsa aja tõeliselt integreeritav kodutehnika võiks välja näha ja milliseid funktsioone omada, tuleb siit. Nimelt on Taani firma Scanomat välja arendatud ulmelise kohvimasina TopBrewer, mis asub pea täielikult köögi töötasapinna sees. Välja ulatub ainut nö. tila. Lisaks saab kogu selle kohvimasina tööprotsessi kontrollida oma iPhone või iPad´iga, mis tähendab seda, et vaid ühe sõrmeliigutusega saad valida macchiato, lattekohvi, cappucino või espresso vahel. Peale oma valiku tegemist on sinu kohvi valmis 15 sekundiga, 45 sekundit läheb aega siis, kui masina alles sisse lülitad. Kuna Scanomat TopBrewer kohvimasin asub täielikult nö. mööbli sees, siis saab seda paigaldada pea iga mööblitüki sisse. Kohvivalmistamise protsess toimub pinna all ning sellest ei eritu mingit müra ega lõhnasid. 

Väärt kaup ka väärt hinnaga

Kui palju sina nüüd oleksid valis sellise ulmemasina eest maksma? Ja veel mõne komplekti sobitava integreeritava kodutehnika eest? Loogiliselt võib eeldada, et ülim mugavus ka maksab vastavalt, seega oleks parem, kui sul selleks tarbeks oleks ka väike varandus kõrvale pandud. Või veel parem, kui veidi suurem varandus. Nimelt seisab Scanomat TopBrewer kohvimasin maailma 10 kõige kallima kodumasina nimekirjas uhkel 7. kohal ja maksab $6,500. Toodet saab tellida otse tootjalt Taanist ning ei ole veel mujal maailmas väga levinud, aga ühel inimesel, kellel oli see integreeritav kodutehnika võimalik osta Ameerikast, sai seda teha $16,000 eest.

Vaadake integreeritava tehnika valikut multikeetja.ee e-poe siit.