Täisautomaatsed kohvimasinad

Espressomasin 3000 Super-automatic Must Näita suuremat

Espressomasin 3000 Super-automatic Must

Ostes antud toote, kogute 37 boonuspunkti. Teie ostukorvi lisatakse ka 37 punkti mis on võimalik konverteerida kupongiks, väärtusega 7,40 €.


HD8821/09

Teie lemmikkohv on alati vaid ühe puudutuse kaugusel

 • Klassikaline piimavahustaja
 • Must

More details

379,00 €

 • 100% keraamilised kohviveskid väldivad kohviubade ülekuumutamist, vabastades igast värskest kohvioast parima maitse ja tagades teile täiusliku espresso. Tänu klassikalisele piimavahustajale valmib kuum vahustatud piim täpselt nii, nagu te seda soovite.


  Värsketest ubadest espresso ühe nupuvajutusega

  Saate vajutada nupule, oodata mõne sekundi ja jälgida, kuidas värskelt jahvatatud ubadest täiuslikult valmistatud espresso teie ühte või kahte tassi voolab

  Hõrk piimavaht tänu klassikalisele piimavahustajale

  Klassikaline piimavahustaja, mida baristad ka Pannarelloks nimetavad, väljutab auru ja aitab cappuccino jaoks pehmet piimavahtu valmistada. Avastage oma baristaoskused ja valmistage maitsvaid piimajooke traditsioonilisel viisil!

  Suurepärane maitse tänu 100% keraamilistele kohviveskitele

  Tänu 100% keraamilistele kohviveskitele, mis ube liigselt ei kuumuta, võite öelda hüvasti kõrbenud kohvi maitsele. Keraamiline materjal tagab ka pika tööea ja vaikse toimimise.

  Reguleeritavad jahvatussätted tagavad eelistatud maitse

  Saate kohviveskite peenestusastet seada viiele tasemele. Saate valida peeneima jahvatuse rikkaliku espresso jaoks kuni jämedaima kohvipuru kergema kohvi jaoks, millist varianti aga soovite.

  Mälufunktsioon võimaldab saada isiklikult määratud koguse

  kohvi

  Tänu vastavalt teie maitsele reguleeritava kohvikoguse mälufunktsioonile saate alati täiusliku tassi kohvi, mis on teie isiklike eelistuste järgi valmistatud. Nautige suurepärast kohvi oma lemmiktassist vaid nupulevajutusega!

  Intuitiivne kasutajaliides muudab masina juhtimise lihtsaks

  Suurte nuppudega lihtne ja intuitiivne kasutajaliides muudab masinaga suhtlemise ning funktsioonide kasutamise lihtsaks.

  Kohandub teie tassiga tänu seadistatavale kohvitilale

  Ükskõik, kui suur teie lemmikklaas või -tass on, saab kohvitila ühe liigutusega seadistada nii, et kõik aroomid säilivad ja teie kohv püsib tassis täiuslikult kuum. Kõrgeimas asendis mahub tila alla isegi 15 cm (5,9 tolli) kõrgune latte macchiato klaas.

  Murevaba nauding: suur maht kompaktses korpuses

  Nautige lisaruumi ja täitke masinat harvem tänu mahukatele oa-, vee- ja jäätmemahutitele ülikompaktses korpuses. See nutikas täisautomaatne masin pakub maksimaalset mugavust, tipptasemel jõudlust ja suurt mahutavust (1,8 l (60,8 oz.) veepaak, 250 g (0,5 lb) oakonteiner ja kuni 15 tassitäie valmistamiseks piisav jäätmemahuti).

  Täielikult eemaldatava kohvivalmistusliidese tõttu on puhastamine lihtne

  Kohvivalmistusliides on iga täisautomaatse kohvimasina süda ja seda tuleks kord nädalas puhastada. Meie kohvivalmistusliides on küljelt kergesti ligipääsetav ja selle saab vaid ühe klõpsuga eemaldada ning lihtsalt kraani all puhtaks pesta.

  Autom. puhastustsükkel ja katlakivieemalduse programm

  See espressomasin puhastab käivitamisel ja väljalülitamisel automaatselt oma kohvivalmistamise süsteemi, et tagada iga kohvitassi suurepärane värske maitse. LED-tuledega kasutajaliides annab teile katlakivi eemaldamise vajadusest märku, et tagada masina pikem kasutusiga.

  EcoPassport (ökopass) - meie keskkonnakaitseliste tootekirjelduste ülevaade

  Philips hoolib keskkonnast ja ühiskonnast üldiselt ning on kindlalt toodete ökodisaini poolt


  Ülevaaded

  Kirjutage oma ülevaade

  Espressomasin 3000 Super-automatic Must

  Espressomasin 3000 Super-automatic Must

  Teie lemmikkohv on alati vaid ühe puudutuse kaugusel

  • Klassikaline piimavahustaja
  • Must

  Kirjutage oma ülevaade

  30 teised tooted samas kategoorias: